Denis Turpitka

Денис Турпітка

Founder, General Director
Денис заснував Apriorit у 2002 році і з тих пір займається розробкою і втіленням в життя стратегії компанії. Крім загального керівництва, він представляє Apriorit в переговорах з потенційними та існуючими клієнтами, постійно розширюючи партнерські зв'язки компанії. До створення Apriorit Денис працював програмістом. Окрім Apriorit, Денис є засновником кількох IT стартапів, входить до технічної ради Forbes (Forbes Technology Council), а також є консультантом в «I Business Incubator», ментором в «U Open University», і спікером в «I Cultural Business Hub». Денис закінчив ДНУ ім. О. Гончара, факультет «Прикладної математики».
Oleg Shomonko

Олег Шомонко

Co-Founder, Development Director
Олег є співзасновником Apriorit, і залишається з Apriorit на протязі усієї його історії, починаючи з 2002 року. Займаючи позицію Development Director, він веде комунікації зі стратегічними клієнтами компанії та займається її продуктовим напрямком. До заснування Apriorit Олег також працював в IT сфері, де отримав досвід тестувальника та програміста. Крім основної діяльності, Олег є активним спікером на українських і міжнародних IT конференціях. Олег закінчив ДНУ ім. О. Гончара, факультет «Прикладної математики», а також отримав американську освіту за програмою MACH 37.
Sergii Goncharov

Сергій Гончаров

R&D Delivery Director
Cергій має більше 15 років досвіду в IT сфері. Він приєднався до відділу управління проєктами нових клієнтів в Apriorit у 2004 році та невдовзі став співзасновником компанії. Займаючи позицію R&D Delivery Director, Сергій відповідає за ключові проєкти, комунікацію з клієнтами, а також очолює веб-напрямок в компанії. До приходу в Apriorit, Сергій працював на керівних посадах в міжнародних комерційних компаніях. Сергій закінчив ДНУ ім. О. Гончара за спеціальністю «Прикладна математика та комп'ютерні науки».
Oleksandr Babko

Олександр Бабко

Engineering Director
Олександр працює в сфері IT вже більше 18 років. До Apriorit приєднався у 2006 році, і тут пройшов шлях від молодшого розробника до Engineering Director. Олександр повністю відповідає за розробку і контроль якості програмного забезпечення, а також за довгострокову технічну стратегію. До приходу в Apriorit Олександр також був пов'язаний з IT сферою, і кілька років працював на позиції розробника та IT консультанта. Олександр закінчив ДНУЗТ, факультет «Технічної кібернетики».
Klaudia Zaika

Клаудія Заіка

R&D Delivery Director
Клаудія має 15-ти річний досвід в IT сфері. До Apriorit вона приєдналася в 2005 році і пройшла шлях від QA спеціаліста до R&D Delivery Director. Клаудія відповідає за управління акаунтами, комунікацію з клієнтами, розвиток нових напрямків компанії, залучення нових клієнтів та представляє компанію на міжнародних конференціях і виставках. Крім основної діяльності, вона є тьютором і ментором в «U Open University», а також спікером в «I Cultural Business Hub», «PM Dnepr Community» і «Outsource People». Клаудія отримала дві вищі освіти у ДНУ ім. О. Гончара: «Економічний факультет», а також факультет «Прикладної математики» за спеціальністю «Інтелектуальні системи прийняття рішень». Також Клаудія має сертифікат ISTQB Foundation Level.
Ksenia Batsun

Ксенія Бацун

CFO
Ксенія працює в сфері фінансів вже більше 15 років. До Apriorit приєдналася y 2006 році і тут пройшла шлях від помічника директора до фінансового директора. Ксенія відповідає за визначення фінансової політики компанії, розробляє та здійснює заходи щодо забезпечення її фінансової стійкості, а також відповідає за адміністративний напрямок в компанії. Ксенія закінчила Інститут муніципального менеджменту та бізнесу, факультет «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
Olena Kolesnichenko

Олена Колесніченко

HR Director
Олена має 16-ти річний досвід в сфері HR, з яких 14 років у сфері IT. До Apriorit Олена приєдналася у 2006 році. Займаючи позицію HR Director з 2008 року, вона відповідає за створення кадрової стратегії компанії, розвиток співробітників, корпоративну культуру і комунікації, а також за впровадження кращих HR практик. До приходу в Apriorit, Олена працювала психологом і HR у банківській сфері. Олена закінчила ДНУ ім. О. Гончара, за спеціальністю «Психологія», а також отримала додаткову освіту з управління персоналом у Києво-Могилянській Бізнес Школі.
Andrii Roenko

Андрій Роенко

Marketing Team Leader
Андрій працює в сфері маркетингу близько 6-ти років. До Apriorit приєднався у 2018 році як Digital Marketing Manager. На сьогоднішній день Андрій займає посаду Marketing Team Leader і відповідає за планування маркетингової діяльності компанії. До приходу в Apriorit Андрій також працював у сфері маркетингу і реклами, керував великими проєктами, а також кількома командами. Андрій закінчив Національну Металургійну Академію за напрямом «Маркетинг», а також Університет ім. А. Нобеля за напрямом «Фінанси».
Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи з нашим веб-сайтом, включаючи аналітику та персоналізацію. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтесь iз використанням нами файлів cookie, як описано в Політиці використання сookie файлів.
Погоджуюсь