Розвиток

Незалежно від того, чи ви студент, розробник з невеликим досвідом, або вже досвідчений менеджер – ми пропонуємо можливість розвитку для всіх.

Для студентів — це курси С++ та .NET; для розробників початківців — оплачуваний час на самонавчання та підтримка ментора; для досвідчених працівників — внутрішня бібліотека з технічною інформацією вже реалізованих проєктів та рішень, корпоративний університет, Dev Club для всіх бажаючих, та багато іншого.

Розвивайся разом з нами, за допомогою експертів та менторів Apriorit.

Розвиток

Незалежно від того, чи ти студент, чи розробник з невеликим досвідом, чи вже досвідчений менеджер – ми пропонуємо можливість розвитку для всіх.

Для студентів – це курси С++ та .NET, для розробників початківців – оплачуваний час на самонавчання та підтримка ментора, для досвідчених працівників – це внутрішня бібліотека з технічною інформацією вже реалізованих проектів та рішень, Корпоративний Університет, Dev Club для всіх бажаючих, та багато іншого.

Розвивайся разом з нами, за допомогою експертів та менторів Apriorit.

0
Старт курсів
0 +
Годин викладання
0 +
Випускників

Курси програмування

Ми пропонуємо курси за напрямом “Advanced C++ and low level programming(на базі С++)” і “Advanced .NET web development (на базі С#)”, які проводяться кілька разів на рік і тривають 2 місяці. Навчання може проходити як в офісі компанії так і дистанційно. Читають лекції співробітники компанії та розробники, які мають за плечима не один рік комерційної розробки програмного забезпечення.

Щоб стати хорошим фахівцем необхідно мати не лише теоретичну базу, а й практичну. Наші курси спрямовані не тільки на поглиблення базових знань, а й на придбання практичного досвіду. Крім відвідування лекцій, студенти працюють над проєктами, які дають змогу набути навичок розробки комерційного ПЗ. Розробка проєкту ведеться в команді, тому студенти також отримують навички командної роботи.

До навчання запрошуємо випускників ІТ спеціальностей ВНЗ, які бажають працювати С++ і .NET розробниками та мають середній рівень володіння англійською мовою. Кількість осіб в навчальній групі обмежена, тому відбір проводиться за результатами тестів. Після успішного проходження навчального курсу, кращим студентам пропонується працевлаштування в компанії.

Надішліть нам свою заявку на курси і ми надішлемо запрошення на наступний набір.

Історії випускників курсів

У 2015 році, після закінчення університету, я прийшов на «Курси з С ++ програмування» до Apriorit. Я дізнався про курси від брата, який на той момент вже працював в компанії, і вирішив що саме таких знань мені не вистачає. Це були насичені 2 місяці навчання, після яких я успішно захистив проєкт і мене взяли на роботу на позицію інтерна. Завдяки чіткій структурі кар’єрного розвитку і наполегливій праці, за декілька років я виріс до позиції Team Lead. Зараз маю у своїй команді 11 колег. Тепер вже я ділюся з ними знаннями так, як раніше ділилися зі мною. Знань багато не буває. Тому якщо є бажання навчатися – не відкладайте його, а дійте!
photo1
Андрій Мокич
Team Lead,
Дніпровський офіс Apriorit
Будучи студентом 4-го курсу, я побачив оголошення про набір на “Курси з С # програмування”. Я вирішив спробувати – і мені вдалося. Я успішно здав вступний тест, старанно виконував домашні завдання, а також ретельно працював над захистом проєкта, пов’язаного з веб-чатами. І ось мої старання дали результат, я успішно закінчив курси і з 2016 року працюю в компанії. За 3 роки я виріс з позиції інтерна до позиції Software Designer, і зараз проводжу лекції по темі “Web Application Security Risks” на наших курсах. Мені подобається ділитися своїм досвідом зі студентами, і особливо подобається бачити результати їх роботи і їхній розвиток вже всередині компанії.
photo2
Антон Білецький
Software Designer,
Дніпровський офіс Apriorit
Я прийшов на курси С++ до Київського офісу Apriorit у 2019 році. Час пройшов дуже швидко: спочатку лекції, домашні завдання, потім проєкт і робота в команді. Мене дуже надихав мій наставник, він глибоко розуміється на розробці драйверів, а це тема мого проєкту. Дивлячись на його експертизу, мені й самому хотілося в майбутньому стати схожим на нього. Зараз вже 2 роки, як я працюю в Apriorit, на проєктах з розробки драйверів. Коли йшов працювати, не знав, чи зможу поєднувати навчання та роботу. Виявилося, що зможу. Завдяки гнучкому графіку, я можу приїздити до офісу коли мені зручно. Також, за потреби, компанія надає 6-ти годинний робочий день і оплачує навчальну відпустку.
photo3
Олександр Музичук
Junior Developer,
Київський офіс Apriorit

Корисне для студентів

Наш топ лист рекомендованих книг з С++ у порядку пріоритетності:
 1. Б. Страуструп, «Мова програмування С++».
 2. А. Александреску, Г. Саттер. «Стандарти програмування на С ++. 101 правило».
 3. Г. Саттер, «Рішення складних завдань на С++».
 4. Г. Саттер, «Нові складні завдання на С++».
 5. С. Мейерс, «Ефективне використання С++. 50 рекомендацій».
 6. С. Мейерс, «Ефективне використання С++. 35 нових рекомендацій».
 7. С. Мейерс, «Ефективне використання STL».

Пробний тест по С ++ для перевірки знань

Наш топ лист рекомендованих книг з С# у порядку пріоритетності:
 1. Троелсен Ендрю, Джепікс Філіп. «Мова програмування С # 6.0 і платформа .NET 4.6».
 2. Гленн Джонсон «Навчальний посібник з HTML5 із JavaScript і CSS3 (MCSD)».
 3. Душан Петкович «Microsoft SQL Server 2016: Посібник для початківців, 6е видання».

А також посилання по темі:

 1. W3Schools
 2. Tutorials point
 3. C# programming guide by Microsoft

Пробний тест по С # для перевірки знань

Поширені запитання

Курси з С++ та .NET на базі С#.

Курси безкоштовні.

На період карантину курси проводяться дистанційно.

Ми підготували чек-лист “Що повинно бути в резюме”, він знаходиться тут.

Так, звісно ви можете спробувати. Для кращого розуміння та оцінки ваших навиків, ви можете пройти пробний тест (у розділі «Розвиток», «Корисне для студентів»). Якщо результати тесту задовільні, запрошуємо вас взяти участь у відборі на курси.

В першу чергу курси спрямовані на допомогу студентам знайти першу роботу за фахом. Студенти інших спеціальностей і кандидати, які отримали освіту багато років тому теж розглядаються. Але при зарахуванні пріоритет віддається кандидатам з профільною освітою.

З вами обов’язково зв’яжуться протягом 2-х тижнів після відкриття набору на курси. Якщо з якоїсь причини з вами не зв’язалися, напишіть нам запит на courses@apriorit.com.

Так, потрібно володіти англійською мовою не нижче рівня Pre-intermediate.

Тестування проходить письмово в офісі компанії або онлайн.

Ви можете завантажити пробний тест на нашому сайті. Пробний тест з з С++ знаходиться тут та для курсу з .NET знаходиться тут.

Кожен студент, який пройшов тестування, буде сповіщений про результат до початку курсів. Якщо до дати початку курсів вам не повідомили результат тестування, швидше за все, ви не пройшли його і вам не встигли повідомити.

Заняття проходять у другій половині дня, орієнтовний початок о 15.00 або 16.00.

Приблизний список тем розміщений для курсу з С++ знаходиться тут та для курсу з .NET знаходиться тут.

Заняття можна пропустити, але це не причина не написати контрольну чи не виконати домашнє завдання. Ми враховуємо присутність на заняттях коли вирішуємо, кому із студентів пропонувати працевлаштування. Тому, якщо ви пропустили багато лекцій, це може негативно вплинути на ваші шанси отримати пропозицію працювати у Apriorit.

Ми запрошуємо на роботу студентів, які успішно пройшли всі етапи навчання. Тому, якщо у вас буде хороший результат, ми запросимо вас на роботу на початкову позицію.

Для студентів денних відділень, за бажанням, у нас передбачений 6-ти годинний робочий день з гнучким графіком, а також навчальні відпустки на період складання іспитів.

Навчальні відео

Задати питання спеціалісту

У даній рубриці ви можете задати нашим фахівцям питання яке вас цікавить і отримати персональну відповідь. Питання і відповіді будуть опубліковані на сайті.

Привіт, підкажіть програму для визначення покриття юніт тестами коду C++, яка на виході одночасно може видавати файл формату cobertura, який міститиме інформацію про відсоток покриття коду та файл формату xml для junit test parser, в якому буде інформація про проходження тестів.

Відповідь:

Якщо це gcc/clang и linux, то покриття можливо порахувати за допомогою gcov – тут, зібрати summary за допомогою lcov, перегнати у формат cobertura за допомогою lcov-to-cobertura-xml. Junit репорт доступний у google test із коробки – тут.

Дізнавайся більше про нас та наші події
у соціальних мережах

Календар подій

За 18 років існування компанії ми напрацювали експертизу в сфері програмування, віртуалізації, кібербезпеки та ін. Тому, з метою поділитися накопиченими знаннями ми проводимо навчальні meetup зустрічі (DevClub).
DevClub стартував в 2017 році, і насьогодні ми провели вже більше 50 зустрічей. Участь в DevClub безкоштовна.

Заходи проходять 1 раз на місяць, в четвер, після 18:00.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, а також в соціальних мережах.

Календар подій

Безкоштовне стажування зі стипендією Advanced C++ and low level programming

Відбір на навчання проводиться за результатами вступних тестів на знання ООП та алгоритмів, а також тесту з англійської.

Записатися на тестування можна до 21 листопада включно.

Тестування буде проходити онлайн 23 листопада о 15.00.

Навчання розпочнеться з 29 листопада.

Як проходить навчання:

 • online, триває 2 місяці.

  Перший місяць – ми будемо читати лекції та давати вам ДЗ на закріплення.

  Другий місяць – ви будете працювати над навчальними проєктами, а компанія буде виплачувати вам стипендію. Наш ментор буде допомагати вам з проєктами.

 • Для тих, хто влаштується на роботу до нас – місяць навчання ми зарахуємо у випробовувальний термін.
 • Стажування можна оформити як практику в універ.
 • Можна приходити займатися в нашому офісі в Дніпрі, у нас є спеціальний комп’ютерний клас..
Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи з нашим веб-сайтом, включаючи аналітику та персоналізацію. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтесь iз використанням нами файлів cookie, як описано в Політиці використання сookie файлів.
Погоджуюсь