EBOOKS
20 Кві 2021

Друзі, хочемо поділитися з вами нашою бібліотекою безкоштовних електронних книг.

Наразі у вільному доступі вже є:

  • “How to Develop Embedded Software Using the QEMU Machine Emulator", автор Артем Котовський
  • "Rust Programming Language Tutorial (Basics)", автор Олексій Лозовський
  • "Advanced Kernel Mode Programming: APCs In Kernel Mode", автор Артем Котовський
  • "How to Accelerate Microservices Development: A Practical Guide to Applying Code Generation", автор Іван Кашуба

Отримати книги можна за посиланням.

Відкриття комп’ютерного класу
21 Гру 2019

Перед святами кожен хоче порадувати оточуючих приємними речами, і ми не виключення. 19 грудня 2019 року спільно з Благодійним Фондом «Даруємо радість» компанія Apriorit відкрила комп’ютерний клас в Інклюзивному молодіжному центрі у місті Дніпро. Відтепер діти зможуть розвивати свої навички у сфері IT та навчатися медіаграмотності, яка неймовірно важлива у наш час.

Посилання на подію

Донорська діяльність
11 Гру 2019

Допомагати людям можна по-різному, і якщо ти працюєш в IT компанії, не завжди твоя допомога мусить бути пов’язана з IT діяльністю. Вже не вперше нашi колеги приймали участь у донорських ініціативах, і 11.12.2019 вони також стали частиною донорського руху «Почни рятувати життя поруч з нами».

Відкриття лабораторії
8 Гру 2019

На факультеті прикладної математики ДНУ ім. О. Гончара за сприяння нашої компанії було відремонтовано та оновлено комп’ютерний клас, а 8 вересня 2019 року відбулось його урочисте відкриття. Студенти усіх спеціальностей факультету матимуть змогу вивчати дисципліни з програмування і практикувати вже набуті вміння і навички, використовуючи найсучасніше обладнання.

Більшість працівників компанії Apriorit (в тому числі і директор компанії Денис Турпітка) – це випускники саме факультету прикладної математики, яких відрізняє добра математична та комп’ютерна підготовка, творчий підхід та ініціативність. Завдяки таким особистостям забезпечується розвиток компанії. Тому, відкриття нового комп’ютерного класу для студентів факультету – це найкраща інвестиція у майбутнє. Ми задоволені тим, що змогли створити для студентів факультету кращі умови для того, щоб набути необхідних професійних навичок та стати справжніми фахівцями!

Посилання на подію

Підтримка проєкту Technovation
31 Тра 2019

Компанія Apriorit стала партнером міжнародного конкурсу Technovation Challenge. Конкурс існує в Україні з 2016 року за підтримки Western NIS Enterprise Fund у партнерстві з Корпусом Миру в Україні.

Technovation Challenge — це найбільше в світі змагання з підприємництва на основі технологій та ІТ-рішень серед дівчат 10-18 років. Проєкт має на меті популяризацію програмування серед дівчат задля розвитку їх професійних навичок та стимулювання жіночого лідерства в ІТ.

Сьогодні є досі широко поширений стереотип, що програмування — виключно чоловіча сфера.  Це є однією із причин серйозної диспропорції та браку фахівців у галузі. 

Спираючись на 19-ти річний досвід роботи компанії, я зi 100% впевненістю можу сказати, що гендер ніяк не впливає на якість коду. Apriorit докладає усіх зусиль для забезпечення здорової атмосфери навколо себе і всередині компанії, відгукуючись на виклики навколишнього світу. Ми впевнені, що підтримка бізнесом такого проєкту як Technovation допоможе зруйнувати сформовану помилкову думку у суспільстві, сприятиме формуванню професійних навичок у дівчат, і, як наслідок, розвитку IT сфери в цілому»,

— наголосив Денис Турпітка, CEO Apriorit.

Під час конкурсу, команди дівчат розробили мобільні додатки, покликані вирішити нагальні проблеми громади: забруднення навколишнього середовища, здоров’я, безпека, інклюзія, інфраструктура, освіта, домашнє насилля, бездомні тварини та навіть спілкування між батьками та дітьми. Дві команди переможців побували на світовому змаганні Technovation, що проходить у Сан-Франциско, США. Дівчата ознайомилися з провідними ІТ-компаніями у Кремнієвій Долині та відвідали офіси Google, Microsoft, Adobe та ін.

Посилання на подію

Міс і Містер «ФПМ 2019»
29 Бер 2019

Як то кажуть — не кодом єдиним :) Одна з характерних рис наших колег — це багатогранність захоплень і талантів, тому 29.03.2019 ми з особливим задоволенням стали спонсорами конкурсу та допомогли обрати Міс і Містера ФПМ 2019 ДНУ ім. О.Гончара. У конкурсі брали участь студенти першого та другого курсів. Переможцями стали Балейко Артем і Студак Катерина.

Посилання на подію

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи з нашим веб-сайтом, включаючи аналітику та персоналізацію. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтесь iз використанням нами файлів cookie, як описано в Політиці використання сookie файлів.
Погоджуюсь