APRIORIT

Ми забезпечуємо IT компанії всього світу високоефективними низькорівневими рішеннями, дозволяючи підвищити цінність їх продуктів для ринку.

Кар’єра

Якщо ти прагнеш стати експертом у своїй галузі, або отримати досвід у нетривіальних сучасних проектах – приєднуйся до нашої команди. Ти отримаєш індивідуальний план розвитку, оточення експертів, підтримку ментора, та можливість обирати бажаний напрямок розвитку своєї кар’єри. 

Сareer 3
Сareer 2
Сareer 1
Development 1
image 2
development-3

Розвиток

Незалежно від того, чи ти студент, чи розробник з невеликим досвідом, чи вже досвідчений менеджер – ми пропонуємо можливість розвитку для всіх.
Для студентів – це курси С++ та .NET, для розробників початківців – оплачуваний час на самонавчання та підтримка ментора, для досвідчених працівників – це внутрішня бібліотека з технічною інформацією вже реалізованих проектів та рішень, Корпоративний Університет, Dev Club для всіх бажаючих, та багато іншого. Розвивайся разом з нами, за допомогою експертів та менторів Apriorit.
Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи з нашим веб-сайтом, включаючи аналітику та персоналізацію. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтесь iз використанням нами файлів cookie, як описано в Політиці використання сookie файлів.
Погоджуюсь